Кто владеет информацией,
владеет миром

ФОРУМ.мск подвел итоги первого интерактивного опроса

Опубликовано 12.10.2006 в разделе комментариев 7

ФОРУМ.мск подвел итоги первого интерактивного опроса

Итак, наш первый опрос, касающийся нового названия для объединенной партии "Родины", Партии жизни и Российской партии пенсионеров закончился. Наиболее привлекательной нашим читателям показалась аббревиатура ЖиРоПы (608 голосов), несколько меньше набрало лаконичное РоЖи (406 голосов). Из этого следует, что подавляющее большинство читателей ФОРУМА.мск отличаются здоровым чувством юмора и не слишком отягощены почтением к начальству. Остается открытым вопрос: как при таком отношении публики эта группа убогих умудряется получать приличные результаты на выборах? Народ продолжает голосовать "по приколу"? Ну так пусть потом не жалуется, что его "по приколу" и обувают...

Третье место занял ответ "This game has no name", что напрочь развеивает миф о том, что Россия перестает быть самой читающей страной в мире. Мало того, что люди читают - они читают сложную литературу. А потом едят грибы и идут голосовать...

Далее идут Жихухоль(279),  Пенсионеры живой Родины (207) и Родина пенсионеров жизни (173). В общем, тоже смешно, но наши читатели предпочитают лаконизм, и это правильно.

На последнем месте официальное название - "Родина, пенсионеры, жизнь - Союз доверия". Тем не менее - 157 голосов. Сначала мы подумали, что 157 человек приняли официальное название за прикол. В общем, можно понять.  Просто в предыдущих вариантах была ирония в разной степени, а тут - откровенное издевательство. Но потом мы решили, что скорее всего голосование по данному пункту отражает количество функционеров объединенной партии, которые выполнили указание руководства прийти и проголосовать. Сильный оргресурс, ничего не скажешь...Рейтинг:   3.00,  Голосов: 1
Поделиться

читайте нас в Я.Новости

Всего комментариев к статье: 7
Комментарии не премодерируются и их можно оставлять анонимно
Гриби "по приколу"...
Іхтіолог написал 12.10.2006 10:24
Ну, насамперед, ясна річ, мені відверто "по барабану" Ваші партії, а особливо їх назви. Я, зізнатися, навіть і найменшої уяви не маю, що то за партії у Вас там такі. Тому й коментувати щось з цього приводу, звісно наміру не маю. :))
Але мене дуже вразила "інтерпретація" відповідальної за проведене опитування особи. :))))
"...Народ продолжает голосовать "по приколу"? Ну так пусть потом не жалуется, что его "по приколу" и обувают..."
"...люди читают - они читают сложную литературу. А потом едят грибы и идут голосовать..."
"...В общем, тоже смешно, но наши читатели предпочитают лаконизм, и это правильно..."
"...157 человек приняли официальное название за прикол..."
"...была ирония в разной степени, а тут - откровенное издевательство..."
"...количество функционеров объединенной партии, которые выполнили указание руководства прийти и проголосовать. Сильный оргресурс..."
Отже, на думку "інтерпретатора" існує дуже обмежене коло пояснень:
- "по приколу", "смішно", "знущання";
- "гриби";
- "оргресурс".
Ага! :))) Ну, перш ніж ТАК "пояснювати" результати опитування, напевно варто зазначити, що й самі варіанти відповіді (ЖиРоПы, РоЖи, Жихухоль, Пенсионеры живой Родины, Родина пенсионеров жизни) були запропоновані організатором, або "по приколу", щоб було "смішно" і щоб можна було відверто познущатися, або після вживання тих самих "грибів". ;) Тому й сподіватися на якісь інші результати було б, зрозуміло, не варто.
Але й це не головне. Найцікавіше те, що по цих результатах самим "інтерпретатором" робиться наступний висновок. Читачі forum.msk.ru це:
- люди зі здоровим почуттям гумору і "інтерпретатор" їх за це хвалить, але й одночасно відверто глузує з цієї "переважної більшості читачів ФОРУМА.мск", мовляв, нехай не скаржаться, що їх "по приколу" "обувают";
- люди, які читають "складну літературу", тобто "інтерпретатор" і тут спочатку робить комплімент, а потім знов "опускає" своїх же читачів, мовляв, перш ніж йти голосувати ця країна вживає "гриби";
- функціонери "об`єднаної партії".
Отже, шановні творці forum.msk.ru, це ж не я вигадав, а Ви самі ТАК "інтерпретували" результати "опитування", що Вашими читачами є люди хоч і веселі, але настільки "недалекі", що не розуміють як їх "по приколу" "обувают". Що Ваші читачі хоча й доросли до того, щоб читати "складну літературу", але самостійний свідомий вибір зробити вони не в силах, оскільки "сидять" на "грибах". То ж яка тоді користь з того, що вони повертають Росії звання країни, яка найбільше читає в світі? Яка тоді користь зі "складної літератури", яка користь з цього читання???
З того всього у мене виникає питання навіщо ж Ви ТАК знущаєтеся і ТАК глузуєте зі своїх же власних читачів? Це у Вас така собі форма "шокуючої терапії"? Мета якої ще більше "опустити" читача, щоб змусити його замислитися над власним положенням?
А ще цікавим є "інтерпретація", що начебто серед тих, хто проголосував, є функціонери "об`єднаної партії", яким більш нема чого робити, як виконувати вказівку керівництва (якому ще більше нічого робити, ніж віддавати такі доручення) піти не куди-небудь, а саме ж на forum.msk.ru і проголосувати... :)))
Хоча, насправді, сумно. Яке "опитування", такі й "результати". Який сайт, такі й читачі...
З повагою, Іхтіолог.
Если хочешь, чтобы тебя читали,
Вася написал 12.10.2006 10:36
пиши на понятном для всех языке.
Или ты стесняешься той пурги, которую написюкал?
Re: Шановний Вася!
админ написал 12.10.2006 11:26
Замечание за флуд. Форум является русскоязычным. Есть отдельный форум на английском языке. Украинский, туркменский, иврит и др. языки не понятны большинству участников и затрудняют дискуссию.
Будьте добры изъясняться на языке, который понятем всем участникам, а не только некоторым.
Шановний Вася!
Іхтіолог написал 12.10.2006 11:12
Ги! :)))) Ви пропонуєте мені писати зрозумілою усім мовою? Ой, а назвіть мені, будь ласка, що ж то за мова така, яку УСІ розуміють? Есперанто якесь? Чи може мова жестів? :)))
Ваня: "Или ты стесняешься той пурги, которую написюкал?"
Ну, Ви ж своєї не соромитеся! :))) То з чого б тоді і мені соромитися? ;)
З повагою, Іхтіолог.
БАН
админ написал 12.10.2006 14:00
участнику Іхтіолог - администрация форума не смогла понять его аргументов и сочла упорное нежелание писать на понятном нам языке злостным флудом.
БАЯН
Іхтіолог написал 13.10.2006 12:01
:) Шкода, що Ви такі "розумні" - навіть "братської" української не знаєте!
Мої вітання Васі та админу. :))))
Шановний админ!
Іхтіолог написал 12.10.2006 12:28
"Замечание за флуд". - Приймається до уваги.
"Форум является русскоязычным". - Нажаль... Але форум не є російськомовним. Адже це ніде не визначено і не зафіксовано. Я не бачу жодного попередження і застереження писати виключно російською. Навіть правила можна побачити не з поточної версії, а лише коли зайти на попередню версію форуму - http://forum.msk.ru/rules.html
Отже я можу процитувати застереження, які існують в тих правилах:
Розділ "Ідеологія"
п.3. Усі висловлювання повинні відповідати законодавству Російської Федерації, тобто не містити закликів до насильства, розпалюванню національної чи іншої ворожнечі тощо.
Розділ "Практика"
п.2. Правила роботи з HTML в полях введення загальні для всіх форм. Наполегливо просимо авторів записів уникати матерних виразів, якщо при формулюванні думок їх можна не використовувати. Що стосується команд HTML у тексті записів - вони заборонені.
Ось і всі більш-менш серйозні застереження. :) І, здається, жодного слова про офіційну мову форуму не має. Так що... Хто якою мовою хоче, той такою і пише.
Тепер щодо згаданого Вами форуму англійською. :))) Так, він існує. Але ж Ви там хоча б раз були? Ну, заради цікавості зайшов я туди... І що там? Жваве обговорення гострих тем? Та, ні... Там роботи, на кшталт "car com ebay", в автоматичному режимі займаються розсилкою посилань рекламного характеру. При цьому імітація присутності людини організується за допомогою текстів наступного змісту:
Hello,
I love this site.
Kisses, Lisa
Ось і весь Ваш "англомовний" форум. Будь ласка, надайте мені хоча б одне посилання на тему з цього форуму, де б дійсно відбувалося обговорення англійською.
Админ: "Украинский, туркменский, иврит и др. языки не понятны большинству участников и затрудняют дискуссию."
Цікаво, а чому Ви перелічили саме ці мови? ;) Чому не згадали про білоруську, наприклад, чи німецьку? А взагалі, то це не цікаво. Головне мене досі дивує, як Ви, росіяни брати-слов`яни, вголос на всі боки волаєте про спільне коріння з нами українцями, про спільну багатовікову таку ж спільну історію, але українська, яка все ж таки дійсно інтуітивно схожа з російською, при цьому Вам так і не є зрозумілою! :))) Складається таке враження, що англійську, якою користуються кляті америкоси, Ви знаєте краще, аніж мову своїх кровних братів-слов`ян українців, з якими прожили стільки часу разом і продовжуєте жити поруч.
Що ж, шкода...
З повагою, Іхтіолог.
Опрос
  • Что будет, если убьют Путина?:
Результаты
Интернет-ТВ
Новости
Анонсы
Добавить свой материал
Наша блогосфера
Авторы

              
Рейтинг@Mail.ru       читайте нас также: pda | twitter | rss